• SBD Šamorín
  • SBD Šamorín

Dnešné počasie

 

Upozornenie

Upozornenie na falošných montérov vodomerov a iných meračov

SBD Šamorín upozorňuje všetkých vlastníkov bytov a nebytových priestorov, že sa v niektorých bytových domoch objavili falošní "montéri vodomerov". Tieto osoby sa vydávajú za pracovníkov - odpočtárov alebo montérov vodomerov, využívajú dôverčivosť najmä starších, osamelých ľudí a presvedčivo pod zámienkou výmeny vodomerov pýtajú zálohu za tento úkon, vraj za lacnejšie ako to vykonávajú iné firmy.

Niektorí podvodníci, ktorí sa špecializujú na bytové domy, strhnú informačné vývesky o plánovanom termíne odpočtu alebo výmeny určených meradiel na vchodových dverách, a následne sa prihlásia v podobnom termíne, ako je plánovaná skutočná výmena alebo odpočet. Pre vzbudenie dôvery sa preukazujú aj falošným preukazom alebo povolením, môžu mať u seba aj počítač, a vystavia aj falošný pokladničný príjmový doklad, naposledy vo výške 180,00 € „po zlacnení“.

SBD Šamorín odporúča vlastníkom, aby v takýchto prípadoch boli opatrní, správali sa pokojne a zachovali si rozvahu, a ihneď nás informovali na telefónne číslo technika údržby - 0903 457 290 alebo nahlásili na políciu na telefónne číslo 158.

VŠETKY PLÁNOVANÉ ČINNOSTI, KTORÉ BUDÚ VYKONÁVAŤ NAŠI ZAMESTNANCI ALEBO OBCHODNÝ PARTNERI EVIDUJEME A VLASTNÍKOV VOPRED INFORMUJEME VÝVESKAMI NA DOMOCH. PRIPOMÍNAME, ŽE NAŠI ZAMESTNANCI ZÁSADNE NEVYBERAJÚ ŽIADNE POPLATKY, TIETO ÚKONY SÚ HRADENÉ Z FONDU PREVÁDZKY, ÚDRŽBY A OPRÁV.

Späť

Najbližšie meniny:

včera: Iveta
dnes: Viliam
zajtra: Vilma